ריפוי בתדרי התחברות מחדש

 
 
התחברות מחדש – The Reconnection®
 
ריפוי בהתחברות מחדש – (Reconnective Healing)
 
ד"ר אריק פרל (כירופרקט), גילה את דרך הטיפול התחברות מחדש (The Reconnection®) בשנת 1993, כאשר מטופליו עברו חוויות שניתן רק לתאר אותן כלא יאומנו – החל מחוויות תקשור, תחושות גופניות שונות, ועד לניסים ממש – כך לטענתם. כל זה קרה – לאחר טיפול חד פעמי שעבר אצל צוענייה יהודיה – טיפול שנעשה בשיטת התדרים של התחברות מחדש (The Reconnection), דרך הטיפול הייחודית והמהפכנית לטיפול ללא מגע.
דרך הטיפול כוללת הן ריפוי, מזור וחיבור לגוף ולנפש – כפתרון מלא ויעיל לכאבים, מחלות, מוגבלויות, פחדים, בעיות זיכרון, הפרעות קשב, דיכאונות ועוד – והן חיבור לחיים וליקום
לצרכי התפתחות אישית, מימוש ומיצוי עצמי, הישגיות וסיפוק, זוגיות ואושר, הצלחה עסקית, זיהוי וחיבור לייעוד ועוד.
מדובר בדרך טיפולית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות.
זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו, שלא ברור כיצד עובד – אבל מוכח שכן.
המטרה בהתחברות מחדש, הינה להביא אותנו למלוא הפוטנציאל הטבוע בתוכנו, המאפשר
את החיבור הגבוה ביותר ליקום. חיבור זה, בהכרח, משפיע גם על בריאותנו ומאפשר ריפוי.
ריפוי בהתחברות מחדש (Reconnective Healing®)
 
ריפוי בהתחברות מחדש מהווה בראש ובראשונה ריפוי.
ריפוי שיכול להיות פיזי, מנטאלי, רגשי, רוחני או כל רמה אחרת הנדרשת על ידי המטופל.
מדובר בדרך ריפוי מהפכנית, ללא כל מגע – יעילה בהרבה מכל שיטת הילינג שכבר מוכרת.
התחברות מחדש שאותה יחווה המטופל בצורה מסוימת, תוך כדי תהליך ריפוי, היא זאת המאפשרת לריפוי בהתחברות מחדש לעבוד בצורה כל כך דרמטית על המטופל; דרמטית יותר
מכל טכניקה טיפולית אחרת שהייתה מוכרת בעבר.
ריפוי בהתחברות מחדש (ריקונקטיב הילינג) מתבצע באחת עד שלוש פגישות, האורכות
כשעה (רצוי יום אחרי יום) ויוצר סימנים צפויים, אשר נראים בעין וניתנים למדידה.
דרך הטיפול ריפוי בהתחברות מחדש (ריקונקטיב הילינג) היא דרך טיפולית בה אנו (העוסקים בתדרי התחברות מחדש) "מנגנים" על זרמי אנרגיה, ולמעשה כל תנועת יד היא כמו ניצוח על כלי מוזיקלי אחר. תוך יצירת "מנגינה מוזיקלית" אנרגטית אישית המתאימה למטופל, והנובעת מחיבור של שלושה גורמים (המטופל, העוסק והיקום) – נוצר נס של ריפוי.
אז מה קורה לנו במהלך המפגש הטיפולי – ריפוי בהתחברות מחדש (ריקונקטיב הילינג)?
תהליך הריקונקטיב הילינג – מאפשר לנו להשיג איזון אשר מוביל לריפוי, שתוצאותיו יכולות להופיע מיד או לאחר תקופת זמן לא ארוכה. ריפוי בהתחברות מחדש – עובד על כל סוגי האתגרים הרפואיים והפרה-רפואיים: שלד, שרירים, מערכות הגוף, המח, וגם הרגש והתודעה.
יש לציין ולהדגיש שהתהליך אינו מטפל במחלה ספציפית – ויחד עם זאת, מוכח שהוא מאזן ומטפל
במרבית המחלות הקיימות הידועות (וכנראה גם הלא ידועות או מורגשות).
ריפוי בהתחברות מחדש (ריקונקטיב הילינג)  – מחברת אותנו גם לאיזון של עצמנו ושל היקום, וגם מחברת אותנו למהות שלנו באמצעות תדרי ריפוי חדשים. במהלך הטיפול אנו חווים שינוי גופני, ומתחברים לריפוי עוצמתי – מעבר למה שהכרנו עד כה ושאי פעם חווינו. ממש אנטיביוטיקה קוסמית!
אחד הניסים שקרו בסמינר בו למדנו את ריפוי בהתחברות מחדש (ריקונקטיב הילינג), היה
של נ. אשר הייתה חולת פוליו, ומזה כ-10 שנים הייתה הולכת בעזרת קביים.
בבוקר למחרת היום בו תרגלנו את שיטת ריפוי בהתחברות מחדש אחד על השנייה – היא הגיעה לשולחננו וסיפרה בהתרגשות כי אתמול בלילה ישנה טוב – בפעם הראשונה זה מספר שנים! וההפתעה: היא התעוררה בבוקר והרגישה כי אין לה צורך בקביים יותר! ואכן, הגיעה לשולחננו כשהיא מסתובבת מחויכת, זקופה והעיקר – ללא קביים.
התאוששות רפואית מדהימה ומפתיעה נוספת, קרתה בטיפול של מספר דקות, בו הודגמה שיטת ריפוי בהתחברות מחדש (ריקונקטיב הילינג) על ידי ד"ר אריק פרל.
בערב המדובר, א' לא יכלה להרים את זרועה מעבר לגובה הכתף, עקב שברים שעברה.
אולם, במספר דקות של ריפוי בהתחברות מחדש – הוחזרה לה יכולת התנועה המלאה של הזרוע! מבט ההפתעה והתימהון על פניה, היה מראה של נס בהתקיימותו ואושר לכל רופא ומטפל.
כאמור, ריפוי בהתחברות מחדש, מתבצע בפגישה אחת עד שלוש, בתדירות גבוהה (אפילו יום אחרי יום) – ואז מאפשר ומניח לתהליך לעבוד על הגוף ולגוף לעשות את שלו.
כל אחד יושפע אחרת מריפוי בהתחברות מחדש או מתהליך התחברות מחדש – לפעמים נראה את השינוי באופן מיידי ולפעמים יעברו ימים או שבועות; אולם השינוי יתבצע ויקרה וישפיע על חייכם. חיים באיכות שונה ממה שהכרתם עד כה. 90% מהמטופלים שלנו, חוו שיפור של לפחות 50% במצבם (!!).
 
מכיוון שאנו מאמינים ויודעים שמדובר בשיטת טיפול אפקטיבית ואולטימטיבית – הרי שאנו סמוכים ובטוחים עד כדי הענקת תעודת אחריות:לא עבד? תקבלו טיפול נוסף ללא כל תשלום!
התקשרו עוד היום לליאת ספארק 054-9288077 והתחילו את ריפוי בהתחברות מחדש (ריקונקטיב הילינג) הפרטי שלכם.
 
     חזרה לדף הבית    בלוג התחברות מחדש     אודות "בנתיב הרוח"

 

 

ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.